In het centrum gelegen van het gezellige Sittard vind je het Hotel de Prins. Alle kamer hebben een frisse en moderne inrichtingen en een eigen indeling. Het hotel is erg centraal gelegen midden in het centrum. Een perfecte uitvalbasis voor een weekend Sittard. Naast het hotel gelegen vind je de Stadsschouwburg waar je in alle seizoenen kan genieten van geweldige optredens en voorstellingen. Sittard is één van de oudste steden van Nederland en daarom zeker de moeite waard om historische gebouwen te bekijken. In de binnenstad vind je maar liefst vijf kerken! In de mooie binnenstad van Sittard vind je vele smalle winkelstraatjes en een groot plein met veel gezellige cafés. In deze stad is het hele jaar door van alles te beleven. Ga dit ontdekken en geniet van alles wat Sittard te bieden heeft!
De kinderkortingen zijn reeds in de kamerprijs verwerkt.
Ja
Geen
Vanaf 16:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
07.00 - 23.00
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 3.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.