Fletcher Hotel de Eese-Giethoorn ligt net buiten Steenwijk. De omgeving leent zich perfect voor het maken van een fiets- of wandeltocht. Het hotel is centraal gelegen aan een knooppunt van een uitgebreid fietsroutenetwerk. In de omgeving vind je prachtige meren, uitgestrekte heidevelden en bossen. Vooral Nationaal Park Weerribben-Wieden is een must-see in deze omgeving! Een dagje Giethoorn, ook wel het 'Venetië van het Noorden' genoemd, is natuurlijk niet compleet zonder een boottochtje!
Hotel-Restaurant De Eese-Giethoorn biedt alles wat je kunt verwachten van een 4-sterrenhotel: sfeer, rust, culinaire verwennerij en luxe faciliteiten. Het hotel beschikt over 56 comfortabele hotelkamers die van alle gemakken zijn voorzien. Verder is er een à la carte restaurant met een verrassende, gevarieerde keuken waar de chef-kok met oog voor detail de heerlijkste gerechten bereidt. Voor de actievelingen is er een tennisbaan, zwembad en een geheel nieuwe saunaruimte met stoomcabine (op reservering).
Geniet van een prachtige vaartocht door Nationaal Park de Weerribben-Wieden of ontdek het gebied wandelend of per fiets.
Giethoorn staat bekend als 'het Venetië van het noorden'. Je vindt in dit dorp vele waterwegen, bruggetjes en punters. Verken het dorp per boot en geniet van de prachtige rietgedekte boerderijen op de vele veeneilandjes.
Dit museum verzameld sinds 1969 de mooiste, unieke items als edelstenen en fossielen. De oprichter van het museum, René Boissevain, heeft deze tijdens vele reizen verzameld.
Blokzijl is een oud vestingstadje in de kop van Overijssel. Het stadje biedt vele restaurantjes, mogelijkheden voor een heerlijke rondvaart en leuke bezienswaardigheden.
NP Drents-Friese Wold is één van de grootste natuurgebieden van Nederland. Op de grens van beide provincies wisselen bos, heide, stuifzand en grasland elkaar af.
Zacht glooiende heidevelden met plassen en vennetjes. Bos, stuifzand en schilderachtige esdorpen. Voor een afwisselende fiets- of wandeltocht ben je hier op de goede plek.
De kinderkortingen zijn reeds in de kamerprijs verwerkt.
€ 15,00 per huisdier per nacht
Ja
Geen
Vanaf 15:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
24 uur per dag
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 3.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.